Pogrzeby Poznań Tarnowo Podgórne

Ostatnie pożegnanie to wydarzenie, które powinno mieć charakter wzniosły i przepełniony wyrazami szacunku wobec osoby zmarłej. Aby zdjąć z siebie ciężar przygotowań do tej ceremonii, warto powierzyć kwestie formalne oraz organizacyjne profesjonalistom z branży funeralnej. Zakład pogrzebowy Wojciech Rutkowski od 1995 roku dba o to, by obrzędy pogrzebowe spełniały nawet najwyższe wymagania osób, które straciły kogoś bliskiego.

Pogrzeby Poznań Luboń

Jeżeli miejscem spoczynku ma być cmentarz Tarnowo Podgórne, pogrzeby muszą być organizowane w porozumieniu z tamtejszą parafią. Przygotowanie ceremonii ostatniego pożegnania można zlecić firmie pogrzebowej. Asystenci wyznaczeni do tych zadań podchodzą do swojej pracy z empatią, dbałością i profesjonalizmem. Dom pogrzebowy Wojciecha Rutkowskiego zajmuje się kompleksową organizacją pochówku.

Transport osoby zmarłej z innego kraju do Polski

Jeżeli sytuacja tego wymaga, pracownicy zakładu przejmą na siebie wszystkie formalności związane także z międzynarodowym transportem zwłok. Osoby, na których spoczywa obowiązek organizacji pogrzebu, nie muszą martwić się nieznajomością języka obcego w takich przypadkach, ani koniecznością tłumaczenia dokumentów. Aby przewieźć szczątki z zagranicy, konieczne jest wykorzystanie do tego celu środków transportu spełniających określone wymogi sanitarne i techniczne. Dom pogrzebowy Tarnowo Podgórne Poznań dysponuje odpowiednimi pojazdami, a także daje gwarancję szybkiego załatwienia spraw formalnych pomiędzy urzędami, parafią, zarządcą cmentarza, starostą powiatowym, stacją sanitarno-epidemiologiczną, konsulem i Zakładem Ubezpieczeń Społecznych.

Zakład pogrzebowy Tarnowo Podgórne Poznań – usługi

Zakład prowadzony przez Wojciecha Rutkowskiego oferuje swoje usługi w różnych miastach i fachowo organizuje pogrzeby. Tarnowo Podgórne to jedna z lokalizacji, w których działa ten zakład pogrzebowy. Wśród usług funeralnych, którymi zajmują się fachowcy zatrudnieni w tej firmie, są m.in.:


KONTAKT

Pogrzeby Tarnowo Podgórne

Kiedy bliscy osoby zmarłej podejmą decyzje dotyczące wyglądu i przebiegu ceremonii, zostaje zaplanowana Msza Święta, która będzie odprawiana w kościele w dniu pogrzebu. To wydarzenie jest okazją do oddania się refleksji oraz czasem zadumy nad nietrwałością życia doczesnego, jak również nieprzewidywalnością ludzkich losów. Poczucie nieuchronności śmierci – tak bardzo obecne w chwili utraty ukochanej osoby – często wiąże się z przywoływaniem ważnych wspomnień związanych ze zmarłym. Odpowiednia oprawa muzyczna i pozostałe elementy ceremonii powinny być spójne z charakterem uroczystości, a także podkreślać jej wzniosłość.

Dzięki współpracy z zakładem pogrzebowym Wojciecha Rutkowskiego bliscy osoby zmarłej mogą skupić się na przeżywaniu żałoby, bez konieczności osobistego załatwiania formalności. Czas po stracie kogoś ważnego warto przeznaczyć na wspieranie innych cierpiących z tego powodu. Niezależnie, czy umiera ktoś z rodziny, czy przyjaciel, należy dać sobie przestrzeń na przeżycie trudnych emocji. Smutek, cierpienie, rozpacz, żal i złość naturalnie pojawiają się w życiu żałobników. Choć nie jest to łatwe, warto świadomie przeżyć żałobę, by móc pogodzić się ze stratą.


Dom pogrzebowy Tarnowo Podgórne Poznań

Zakład pogrzebowy Wojciecha Rutkowskiego w Tarnowie Podgórnym dokłada wszelkich starań, by uroczystość pogrzebowa była taka, jakiej życzą sobie osoby odpowiedzialne za pochówek zmarłego. Nieboszczyk jest do samego końca traktowany z szacunkiem, a ceremonia staje się wzniosłym wydarzeniem przypominającym żałobnikom o miłości i pokorze, którymi warto kierować się za życia.


ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Oprawa muzyczna na pogrzebie

Dostojność uroczystości, jaką jest ostatnie pożegnanie, może podkreślić odpowiednia oprawa muzyczna. Dom pogrzebowy Tarnowo Podgórne współpracuje z doświadczonymi i wykształconymi instrumentalistami, którzy potrafią zaakcentować dźwiękami wzniosły charakter wydarzenia. Muzyka pomaga lepiej odczuwać emocje, których przeżywanie w tak smutnym dniu bywa bardzo trudne dla żałobników. Piękne wykonanie na instrumentach dętych lub skrzypcach utworu pożegnalnego może dla wielu działać oczyszczająco i kojąco.

Kiedy traci się bliską osobę, warto skorzystać z pomocy w kwestii organizacji pochówku. Dom pogrzebowy Wojciecha Rutkowskiego po otrzymaniu upoważnienia przejmuje odpowiedzialność za całość przygotowań ceremonii. Nie ma znaczenia, jakiego wyznania są osoby zgłaszające się po pomoc, ani jaki mają status społeczny. Empatyczni pracownicy zakładu funeralnego zawsze dbają o komfort tych, którzy cierpią po stracie bliskich i pomagają im przejść przez trudny moment ostatniego pożegnania.

Całodobowy dyżur telefoniczny również w soboty, niedziele i święta

Poznań:

TEL: +48 663 658 801

TEL: +48 782 042 988

Koło:

TEL: +48 601 767 939

TEL: 63 2720269