Transport zwłok z Finlandii

Transport zwłok z Finlandii Pogrzeby Wojciech Rutkowski Poznań i Koło

Śmierć za granicą to niezwykle przykre wydarzenie dla rodziny i bliskich. Jeżeli wydarzy się w obcym kraju, niezbędny staje się przewóz zwłok. Od czego zacząć i jak zorganizować transport zwłok z Finlandii? Dzięki ogromnemu doświadczeniu, jakie posiada w tej dziedzinie Dom Pogrzebowy Wojciech Rutkowski, nie muszą się Państwo nad tym zastanawiać. Przeprowadzimy całą procedurę, uzyskamy niezbędne dokumenty w Państwa imieniu oraz bezpiecznie zorganizujemy sprowadzenie ciała zza granicy do Polski.

Koszty sprowadzenia zwłok z Finlandii

Koszt, jaki generuje transport zwłok z Finlandii, zależy od kilku czynników. Są to głównie: 

  • odległość od miejsca, w którym znajdują się zwłoki i adresu docelowego na terenie Polski,
  • zakres formalności, w tym zaświadczenia dotyczące pozwolenia starosty lub prezydenta miasta na przywiezienie ciała, 
  • fińskie zaświadczenie potwierdzające, że zgon nie został spowodowany przez choroby zakaźne, zezwolenie na wywóz itp.,
  • koszt usług związanych z tłumaczeniem pism z języka fińskiego, pozwoleń i upoważnień.

Sprowadzenie zwłok wiąże się z ich odpowiednim przygotowaniem, inny jest również koszt w przypadku sprowadzania prochów w wyniku dokonanej kremacji.

Transport zwłok z Finlandii — od czego zacząć?

W pierwszej kolejności zalecamy kontakt telefoniczny z naszą firmą Dom Pogrzebowy W. Rutkowski. Jesteśmy do dyspozycji przez całą dobę, 7 dni tygodniu. Podczas rozmowy udzielimy szczegółowych informacji, ustalimy jaki środek transportu będzie najlepszy, aby transport zwłok z Finlandii odbył się sprawnie i bez przeszkód, omówimy szczegóły pochowania ciała w Polsce oraz organizacji pogrzebu.

Transport zwłok z Finlandii do Polski odbywa się z zachowaniem najwyższych standardów etycznych, sanitarnych i higienicznych. Dysponujemy nowoczesną flotą wyposażoną w profesjonalne chłodnie na przewóz zwłok. W wielu krajach posiadamy zaufanych współpracowników, którzy usprawniają procedurę i skracają czas transportu do Polski do absolutnego minimum.

Całodobowy dyżur telefoniczny również w soboty, niedziele i święta

Podziękujmy Twoim najbliższym. Razem.