Transport zwłok ze Szwecji

Transport zwłok ze Szwecji Pogrzeby Wojciech Rutkowski Poznań i Koło

Śmierć bliskiej osoby powoduje dezorientację, szereg dodatkowych zmartwień i budzi obawy związane z prawidłowym przeprowadzeniem całej procedury. Dom Pogrzebowy Wojciech Rutkowski specjalizuje się w kompleksowym wykonywaniu tego typu usług (międzynarodowym przewozie zwłok) na wysokim poziomie. Sprowadzenie zwłok ze Szwecji obejmuje wsparcie rodziny, odbiór ciała, przygotowanie zwłok, zorganizowanie potrzebnych dokumentów i dostarczenie zwłok pod wskazany adres na terenie Polski.

Przewóz zwłok ze Szwecji — formalności

Niezbędne dokumenty potrzebne do transportu zwłok ze Szwecji to m.in.:

  • zaświadczenie domu pogrzebowego stwierdzające o właściwym przygotowaniu zwłok do transportu,
  • zgoda konsula na międzynarodowy transport zwłok,
  • zezwolenie starostwa lub prezydenta miasta na transport zwłok do Polski,
  • odpis aktu zgonu na podstawie zaświadczenia lekarskiego wykluczającego, że zgon nastąpił z powodu choroby zakaźnej.

Abyśmy mogli zorganizować w Państwa imieniu następujące dokumenty zgodne z obowiązującymi przepisami, niezbędne jest udzielenie nam pełnomocnictwa.

Dom Pogrzebowy W. Rutkowski — międzynarodowy transport zmarłych

Nasi pracownicy pomogą nie tylko w sprowadzeniu ciała i formalnościach przy transporcie zwłok ze Szwecji. Oferujemy również pełen zakres usług pogrzebowych: 

  • ubranie ciała, 
  • wydanie zaświadczenia, 
  • doradztwo w wyborze urny lub trumny. 

Pomożemy w pozyskaniu dofinansowania pogrzebu, uruchomieniu polisy ubezpieczeniowej i ubezpieczenia pracowniczego. Jesteśmy do Państwa dyspozycji całodobowo. Proponujemy kontakt telefoniczny i wsparcie w tych trudnych chwilach. Dostępna jest również porada prawna. 

Międzynarodowy transport zwłok — Szwecja

Koszt sprowadzenia zwłok ze Szwecji do Polski uzależniony jest od rodzaju środka transportu, całkowitej trasy przewozu, organizacji kremacji lub przewozu ciała w specjalnej trumnie i kilku innych czynników. Cenę transportu zwłok ustalamy indywidualnie. Szczegółowych informacji i wstępnej wyceny udzielimy telefonicznie.

Nasze wieloletnie doświadczenie w zakresie przewozu zwłok oraz świadczone na najwyższym poziomie usługi pogrzebowe pozwalają ocenić, ile kosztuje transport zwłok oraz jak szybko zostaną przeprowadzone usługi transportu zwłok. Wraz z konsultantami pozostajemy do Państwa dyspozycji. 

Całodobowy dyżur telefoniczny również w soboty, niedziele i święta

Podziękujmy Twoim najbliższym. Razem.