Transport zwłok z Ukrainy

Transport zwłok z Ukrainy Pogrzeby Wojciech Rutkowski Poznań i Koło

Utrata bliskiej osoby, niezależnie od okoliczności, zawsze związana jest z ogromnym żalem, rozbiciem, dezorganizacją codzienności i szeregiem pytań bez odpowiedzi. Niejednokrotnie stanowi również źródło problemów natury formalnej, z którymi w obliczu bieżącej tragedii nie potrafimy sobie sami poradzić. Dzieje się tak, chociażby w przypadku, gdy ciało bliskiej nam osoby pozostaje za granicą. Dlatego wychodzimy Państwu naprzeciw, oferując kompleksowe i bezproblemowe sprowadzanie zwłok z Ukrainy.

Jak wygląda transport zwłok z Ukrainy?

Sprowadzanie zwłok z Ukrainy, podobnie jak z innych krajów, obwarowane jest wieloma przepisami prawa oraz uzyskaniem szeregu pozwoleń. Wszystkie niezbędne do tej procedury dokumenty posiada Dom Pogrzebowy Wojciech Rutkowski. Poza dopełnianiem wszelkich formalności związanych ze sprowadzaniem zwłok z Ukrainy gwarantujemy Państwu przewóz ciała nowoczesną flotą, kompleksowo wyposażoną w systemy technologiczne najwyższej jakości. Stanowi ona własność Domu Pogrzebowego W. Rutkowski, dzięki czemu czas potrzebny na sprowadzenie ciała skrócony zostaje do niezbędnego minimum.

Dokładamy wszelkich starań, aby transport zwłok z Ukrainy trwał możliwie najkrócej, dlatego istnieje także możliwość skorzystania z transportu lotniczego, który niejednokrotnie usprawnia całość procesu. W wielu krajach posiadamy również współpracowników, dzięki którym nawet skomplikowane sytuacje zawsze udaje się rozwiązać sprawnie i pomyślnie. Do Państwa należy jedynie przekazanie nam niezbędnych informacji związanych ze Zmarłym.

Kontakt i pomoc o każdej porze

Doskonale wiemy, z jak ogromnymi emocjami się Państwo mierzą. Dlatego pozostajemy do pełnej dyspozycji niezależnie od pory dnia i nocy, przez całą dobę, także w niedziele i święta. Posiadamy duże doświadczenie w międzynarodowym transporcie zwłok. Odpowiemy na wszelkie pytania, opiszemy szczegółowo cały proces sprowadzenia Zwłok z Ukrainy w Państwa przypadku, przedstawimy najkorzystniejsze rozwiązania i możliwości. Zrobimy, co w naszej mocy, aby możliwie w jak największym stopniu odciążyć Państwa w tym wyjątkowo trudnym czasie i zapewnić godziwy oraz w pełni profesjonalny transport zwłok z Ukrainy. 

Całodobowy dyżur telefoniczny również w soboty, niedziele i święta

Podziękujmy Twoim najbliższym. Razem.