Transport zwłok z Turcji

Transport zwłok z Turcji Pogrzeby Wojciech Rutkowski Poznań i Koło

Słoneczna Turcja co roku przyciąga turystów z całego świata, w tym także i z Polski. Zwiedzanie zapierających dech w piersiach zabytków, kąpiel w morzu oraz górskie wycieczki to przepis na udany wyjazd. Ostrożność należy zachowywać wszędzie – również na wakacjach. Wypadki podczas zwiedzania obcego kraju mogą być tragiczne w skutkach. Co robić w takiej sytuacji i jak przeprowadzić sprowadzenie zwłok z Turcji?

Warto zaufać przedsiębiorstwu z wieloletnim doświadczeniem, jak Dom Pogrzebowy Wojciech Rutkowski. Oferujemy międzynarodowy transport zwłok, przygotowanie niezbędnej dokumentacji, a także wsparcie cierpiącej rodziny. Śmierć, zwłaszcza nagła i w dalekim kraju, jest ogromnym ciosem dla najbliższych. Chcielibyśmy pomóc Państwu w tych trudnych chwilach oraz umożliwić godne pożegnanie z ukochanym.

Sprowadzenie zwłok z Turcji – etapy procesu

Od początku nawiązania współpracy dokładamy wszelkich starań, aby wyręczyć Państwa z dopełnianiu formalności związanych z transportem zwłok członka rodziny do Polski. Sprowadzenie ciała z Turcji wymaga bowiem skompletowania niezbędnych dokumentów, np.:

  • zgody polskich władz na transport zwłok,
  • aktu zgonu,
  • zaświadczenia lekarskiego o przyczynie zgonu (ze stwierdzeniem, że śmierć nie nastąpiła wskutek choroby zakaźnej),
  • certyfikatu dla trumny lub urny,
  • tłumaczeń.

Z kompletem pism rozpoczyna się przewóz zwłok. Posiadamy własną, profesjonalną flotę pojazdów przystosowaną do sprowadzenia zwłok z Turcji do Polski, jednak oferujemy kilka rodzajów transportu (lądowy, powietrzny lub mieszany). W ciągu ok. 7 dni ciało zmarłego transportujemy do wybranej miejscowości na terenie kraju, aby umożliwić Państwu organizację ceremonii pożegnalnych.

Międzynarodowy transport zwłok – cena

Przeprowadzamy transport zwłok z wielu Państw – nie tylko w Europie. Cena przewozu zmarłych z Turcji do Polski jest uzależniona przede wszystkim od odległości trasy, dokładamy jednak wszelkich starań, by koszty były atrakcyjne dla najbliższych zmarłego. Każdą sytuację rozpatrujemy indywidualnie, dlatego prosimy o kontakt telefoniczny – podczas rozmowy przedstawimy Państwu przybliżoną kwotę. Nasza infolinia jest otwarta przez całą dobę, w weekendy i święta.

Całodobowy dyżur telefoniczny również w soboty, niedziele i święta

Podziękujmy Twoim najbliższym. Razem.