Transport zwłok z Czech

Transport zwłok z Czech Pogrzeby Wojciech Rutkowski Poznań i Koło

Śmierć bardzo często przychodzi zupełnie niespodziewanie – także podczas pobytu zagranicą. Wówczas strata jest szczególnie dotkliwa dla najbliższych zmarłego. Rodzina musi zmierzyć się z pytaniami bez odpowiedzi i ogromnym żalem. Mało kto w takiej sytuacji czuje się na siłach, aby wypełniać formalności związane z przewozem ciała ukochanego. Dom Pogrzebowy Wojciech Rutkowski oferuje wsparcie oraz usługę transportu zwłok z Czech do rodzinnej miejscowości w Polsce.

Transport zmarłych zza granicy to skomplikowany proces – wymaga znajomości języka i prawa obcego państwa. Pracownicy naszej firmy bez problemu wyręczą Państwa w wypełnianiu wszelkich formalności. Gwarantujemy sprawne i bezpieczne sprowadzanie zwłok z Czech do dowolnej kaplicy lub zakładu pogrzebowego w Polsce, aby zapewnić Państwu ostatnie pożegnanie ze zmarłym ukochanym.

Jak przeprowadzamy transport zwłok z Czech?

W koszt transportu zwłok z Czech wliczamy przygotowanie niezbędnej dokumentacji do przewozu – zarówno w Polsce, jak i w drugim kraju. Uzyskujemy dokumenty takie jak karta czy akt zgonu, spotykamy się z pracownikami ambasady, notariuszami oraz tłumaczami, aby oszczędzić Państwu trosk. Po przygotowaniu ciała do ostatniej podróży, rozpoczynamy przewóz, który zazwyczaj nie trwa dłużej niż kilka dni. Transport trumny odbywa się w specjalistycznych karawanach, spełniających wymogi higieny. Pojazdy są nowoczesne i zapewniają pełne bezpieczeństwo.

Międzynarodowy transport zwłok – pomoc o każdej porze

Sprowadzanie zwłok z Czech i innych krajów (nie tylko w Europie) przeprowadzamy od wielu lat, dlatego doskonale wiemy, z jakim żalem się Państwo mierzą. Wielu najbliższych zmarłego czuje wówczas dotkliwą bezsilność – dołożymy wszelkich starań, aby ulżyć Państwu w zmartwieniach. Prosimy o kontakt telefoniczny, a odpowiemy na wszystkie pytania, opiszemy dokładnie proces transportu ciała zmarłego z Czech oraz przedstawimy także cenę takiej usługi. Infolinia działa przez całą dobę, również w niedzielę i święta, aby umożliwić sprawne sprowadzenie zwłok do rodzinnych rejonów.

Całodobowy dyżur telefoniczny również w soboty, niedziele i święta

Podziękujmy Twoim najbliższym. Razem.