Transport zwłok z Włoch

Transport zwłok z Włoch Pogrzeby Wojciech Rutkowski Poznań i Koło

Włochy to kolejny kraj na liście, do którego wyjeżdżają coraz częściej Polacy. Jedni opuszczają ojczysty kraj w poszukiwaniu pracy tymczasowej, inni na stałe zmieniają miejsce zamieszkania. Jednak ostatnia wola wielu to pochówek w ojczyźnie. Dokładamy wszelkich starań, oferując Państwu pomoc w organizacji ostatniego pożegnania bliskiej osobie. Nasza firma zajmuje się międzynarodowym transportem zwłok – z Włoch i innych krajów.

Transport zwłok – flota samochodowa

Deklarujemy wsparcie na każdym etapie sprowadzania osoby zmarłej do Polski. Dom Pogrzebowy Wojciech Rutkowski posiada własną flotę samochodową. Każdy samochód wyposażony jest w specjalistyczne chłodnie, co pozwala na bezpośredni transport osoby zmarłej, gwarantując szacunek i bezpieczeństwo zwłok podczas transportu z Włoch. Oferujemy również sprowadzanie osób zmarłych drogą powietrzną oraz wodną – w zależności od oczekiwań klienta najbliższego zmarłego.

Jak długo trwa transport zwłok z Włoch?

Jest to kwestia uzależniona od wielu okoliczności, z którymi nie zostają Państwo sami. Dokładamy wszelkich starań przy załatwianiu wszystkich niezbędnych formalności do przewozu zmarłego z Włoch. Dom Pogrzebowy W. Rutkowski posiada współpracowników w kilku krajach, co pozwala na szybsze zakończenie kompletowania wszystkich dokumentów. Czas transportu zależy również od wybranej formy przewozu zwłok. Droga powietrzna pozwala na skrócenie czasu, lecz w niektórych sytuacjach przewóz specjalnym karawanem może okazać się tańszym rozwiązaniem przy transporcie zwłok z Włoch.

Ile kosztuje transport zwłok do Polski z Włoch?

Każda osoba przed kontaktem z domem pogrzebowym zastanawia się, jakie są koszty transportu bezpośrednio z Włoch do Polski. Na to pytanie ciężko jest odpowiedzieć bez zapoznania się ze szczegółami. Najważniejszym czynnikiem jest odległość między miejscowością, z której ma być transportowany zmarły do miejsca pochówku.

Profesjonalne wsparcie w przewozie zmarłych

Dom Pogrzebowy Wojciech Rutkowski dokłada wszelkich starań, aby pomóc sprowadzić zwłoki bliskich osób do ojczyzny z Włoch. W naszym zakładzie zatrudnieni są specjaliści, którzy są gotowi na wszelką pomoc, aby Państwo mogli godnie pożegnać zmarłego. Oferujemy Państwu również nasze wsparcie na każdym etapie zlecenia.

W razie dodatkowych pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę. W celu omówienia szczegółów transportu zachęcamy Państwa do kontaktu.

Całodobowy dyżur telefoniczny również w soboty, niedziele i święta

Podziękujmy Twoim najbliższym. Razem.