Transport zwłok z Francji

Transport zwłok z Francji

Chociaż najpopularniejszymi krajami zamieszkałymi przez Polaków są Wielka Brytania, Irlandia czy Niemcy, bardzo wielu z nich znajduje się we Francji. Mimo codziennego życia za granicą osoby urodzone w Polsce nie wyobrażają sobie pochówku w innym miejscu na świecie. Dlatego w momencie odejścia warto zaufać firmie, która umożliwi organizację ostatniego pożegnania nad Wisłą.

Nasze przedsiębiorstwo uzyskało francuską habilitację, czyli zezwolenie władz na transport zwłok z Francji do Polski. Dzięki temu proces przebiega znacznie sprawniej. Mamy wieloletnie doświadczenie w przewozie zmarłych, dlatego formalności czy obowiązki wynikające z przemieszczania ciała nie stanowią dla nas problemu.

Transport zwłok z Francji – flota samochodowa

Zakład Pogrzebowy „Wojciech Rutkowski” dysponuje własną flotą samochodową, nie współpracuje więc z pośrednikami w zakresie przewozu zwłok. Wpływa to pozytywnie zarówno na cenę naszych usług, jak i zaufanie osób pogrążonych w żałobie. Oferujemy Państwu nowoczesne, bezpieczne  karawany wyposażone w chłodnie, które spełniają niezbędne wymagania higieniczne. Nasi doświadczeni specjaliści zapewniają kompleksowe wykonanie usługi, aby mieli Państwo szansę zorganizować pamiętną ceremonię pogrzebową w Polsce.

Bezpieczny transport zwłok z Francji i Korsyki

Przed przewozem zmarłych należy ustalić jurysdykcję danej miejscowości, aby przygotować odpowiednie dokumenty. Nie wolno więc zapominać, że do Francji należy wiele wysp na Oceanie Atlantyckim oraz Morzu Śródziemnym, na przykład w Bretanii, Akwitanii czy Korsyce. Pomimo oddalenia od lądu stałego nasza firma oferuje transport zwłok z Francji do Polski. Zazwyczaj proces ten uwzględnia dodatkowo komunikację promem.

Ile trwa transport zwłok z Francji do Polski?

Przewiezienie ciała przez granice państw europejskich wymaga wielu dokumentów, których uzyskanie i późniejsze tłumaczenie może wydłużyć czas oczekiwania na ostatnie pożegnanie. Dom Pogrzebowy „Wojciech Rutkowski” posiada współpracowników w kilku krajach, aby usprawnić wszelkie formalności. Dzięki temu możemy skrócić nieco przewóz.

Czas trwania transportu zwłok z Francji do Polski uzależniony jest ponadto od wybranej formy komunikacji. Lot pozwala zaoszczędzić czas, stanowi więc rozwiązanie pożądane, jeśli najbliższym zmarłego zależy na szybkiej organizacji ceremonii pogrzebowych. W niektórych sytuacjach transport karawanem może okazać się jednak tańszy.

Transport zwłok z Francji do Polski – cena

Najbliżsi zmarłego mogą zadawać sobie pytanie, ile kosztuje transport zwłok z Francji, takie zlecenie wydaje się bowiem dość skomplikowane. Dokładamy wszelkich starań, aby korzystne dla Państwa były koszty naszych usług, w tym transportu zwłok z Francji do Polski. Cena przewozu zależy jednak od bardzo wielu czynników takich jak:

  • odległość pomiędzy miejscowością we Francji a miejscowością w Polsce,
  • rodzaj transportu (lądowy lub powietrzny),
  • tłumaczenia dokumentów,
  • wybrana trumny czy urny.

Wstępną wycenę przeprowadzamy więc po zapoznaniu się ze szczegółami sprawy. Nasza infolinia otwarta jest codziennie przez całą dobę – zapraszamy do kontaktu. Opiszemy Państwu, jak wygląda transport zwłok z Francji do Polski i wspólnie ustalimy szczegóły przewozu.

Profesjonalne wsparcie w przewozie zmarłych

Transport zwłok z Francji do Polski może stanowić źródło dodatkowego stresu dla osób, które utraciły ukochaną osobę. W pracy codziennie mierzymy się z silnymi emocjami, jednak niepokój związany ze śmiercią w obcym kraju potrafi wyrządzić w rodzinie czy grupie przyjaciół wiele bólu. Dom Pogrzebowy „Wojciech Rutkowski” podczas przewozu ciała otrzymuje od Państwa kredyt zaufania, dlatego dokłada wszelkich starań, aby wypełnić Państwa wolę i wyręczyć w tych trudnych chwilach żałoby.

Całodobowy dyżur telefoniczny również w soboty, niedziele i święta

Podziękujmy Twoim najbliższym. Razem.

wszystkie ceremonie są obecnie przeprowadzane zgodnie z wytycznymi Sanepidu dotyczącymi COVID-19

dom pogrzebowy logo