oprawa muzyczna

Pogrzeb osoby bliskiej to zawsze przykre zdarzenie. W takich chwilach pracownicy domu pogrzebowego starają wykazać się empatią, zdejmując z rodziny ciężar niezbędnych formalności, które mogą zostać przez nich wykonane.
Jedną z takich czynności jest organizacja samej ceremonii pogrzebowej. W  skład takiej ceremoni wchodzi również oprawa muzyczna, która stanowi ważny jej element. 
 
Muzyka grana z głośników, czy też na żywo przez instrumentalistów z odpowiednim wykształceniem, pomaga zgromadzonym skupić się na przeżywanej chwili i częstokroć zapada w pamięć wraz z momentami ceremonii którą obserwują.
 
Dlatego Zakład Usług Pogrzebowych Wojciech Rutkowski przywiązuje niezwykłą dbałość do szczegółów, również takich jak odpowiednia oprawa muzyczna. 
 
Poprzez współpracę z ludźmi, którzy posiadają odpowiednie wykształcenie muzyczne i doświadczenie, oferujemy udział tych osób w ceremonii pogrzebowej tak, aby chwile zadumy, które na długo zapadną w pamięć stały się choć odrobinę przyjemniejsze.
 
Poniżej przedstawiamy tradycyjne utwory wykonane przez osoby współpracujące nami. 
 
Z uwagi na wykształcenie muzyczne i duże doświadczenie, nasi współpracownicy są elastyczni w doborze repertuaru i bez trudu spełnią również Państwa oczekiwania w przypadku innych utworów.
 
Utwory wykonywał osobiście Bartosz Ratajczyk.

Całodobowy dyżur telefoniczny również w soboty, niedziele i święta

Potrzebują Państwo pomocy?

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu.

wszystkie ceremonie są obecnie przeprowadzane zgodnie z wytycznymi Sanepidu dotyczącymi COVID-19

dom pogrzebowy logo