Transport zwłok z Holandii

Transport zwłok z Holandii Pogrzeby Wojciech Rutkowski Poznań i Koło

Wielu Polaków wyjechało z kraju w poszukiwaniu lepszej pracy lub chcąc uczyć się za granicą. Znaczna część z nich ma jednak wolę, aby po śmierci zostać pochowana w swoim rodzinnym kraju. Jest to możliwe dzięki transportowi zwłok z Holandii do Polski oferowanemu przez Dom Pogrzebowy W. Rutkowski. Zajmujemy się międzynarodowym transportem zwłok również z innych krajów. Pomagamy zarówno w samym przewozie zmarłego, jak i w kwestiach formalnych związanych ze sprowadzeniem ciała do kraju nad Wisłą.

Transport zwłok z Holandii do Polski — sprowadzenie zmarłego do rodzinnego kraju

Transport zwłok z Holandii do Polski odbywa się z wykorzystaniem karawanów dostosowanych do wymagań sanitarnych. Dzięki temu, że nasz dom pogrzebowy dysponuje tego rodzaju pojazdami, nie korzystamy z usług firm zewnętrznych podczas wykonywania usługi. Sprawia to, że sami możemy zadbać o to, aby podczas swojej ostatniej podróży zmarły był traktowany z należytym szacunkiem.

Wykorzystanie wyłącznie własnych środków transportu pozwala nam obniżyć cenę za transport zwłok z Holandii do Polski. Dzięki temu, że wykorzystujemy tylko nowoczesne pojazdy i mamy współpracowników również w Holandii, możemy w stosunkowo krótkim czasie sprowadzić zwłoki z Holandii do Polski. Transportem zawsze zajmują się specjaliści z doświadczeniem — wiemy, jak ważne dla naszych klientów jest bezpieczeństwo zmarłej osoby podczas sprowadzania jej do kraju, dlatego dbamy o to, aby móc to Państwu zagwarantować.

Ile kosztuje transport zwłok z Holandii do Polski?

Wiele osób jeszcze przed kontaktem z domem pogrzebowym zastanawia się, ile kosztuje transport zwłok z Holandii do Polski. Trudno jednak udzielić odpowiedzi na to pytanie bez poznania szczegółów danej sprawy. Na koszt tego procesu wpływa bowiem kilka czynników. Jednym z najważniejszych jest odległość między miejscowością, z której ma być transportowana zmarła osoba a miejscem jej pochówku.

Ważne jest również jaką drogą ma odbyć się transport zwłok z Holandii do Polski. Cena będzie bowiem inna, jeżeli zmarły zostanie przewieziony naszym pojazdem, a inna, jeśli komuś będzie zależało na szybkim sprowadzeniu zwłok do kraju i zdecyduje się na drogę powietrzną. Nie bez znaczenia jest również wybrana trumna lub urna, a także koszty związane z tłumaczeniem wymaganych dokumentów. Warto jednak podkreślić, że do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, ponieważ chcemy, aby każdy mógł sprowadzić bliską mu osobę do rodzinnego kraju.

Sprowadzanie zwłok z Holandii do Polski przez Dom Pogrzebowy W. Rutkowski

Dom Pogrzebowy Wojciech Rutkowski dokłada wszelkich starań, aby pomóc w sprowadzeniu zwłok bliskich do kraju ich urodzenia. Wykonaniem usługi zajmują się tylko specjaliści, którym zależy na tym, aby jak najszybciej mogli Państwo godnie pożegnać zmarłego. Wiemy, jak trudnym okresem jest czas po śmierci ważnej osoby, dlatego staramy się być również wsparciem dla klienta na każdym etapie realizacji zlecenia.

Nasi specjaliści mogą w krótkim czasie zebrać wszystkie niezbędne dokumenty oraz ich tłumaczenia, a także doradzić przy wyborze trumny odpowiedniej do transportu. Dzięki temu znacznie szybciej możliwe stanie się zorganizowanie uroczystości pogrzebowej. Nasza infolinia jest dla Państwa dostępna przez 24 godziny 7 dni w tygodniu, w tym także w święta. Odpowiadamy na wszystkie pytania i rozwiewamy wątpliwości związane z transportem zwłok z Holandii do Polski. Po konsultacji będziemy również w stanie określić koszt sprowadzenia zmarłego do kraju.

Całodobowy dyżur telefoniczny również w soboty, niedziele i święta

Poznań:

TEL: 663 658 801

TEL: 782 042 988

Koło:

TEL: 601 767 939

TEL: 63 2720269

Podziękujmy Twoim najbliższym. Razem.