Transport zwłok z Danii

Transport zwłok z Danii Pogrzeby Wojciech Rutkowski Poznań i Koło

Prawie 0,8% populacji Danii to Polacy. Nic dziwnego – ojczyzna Hansa Christiana Andersena ma wiele do zaoferowania: od białych klifów, przez bajkowe zamki, aż po prężnie rozwijające się technologie. Niestety, tak jak wszędzie na świecie, w Danii również dochodzi do tragedii. Śmierć Polaka pragnącego spocząć na zawsze w swoim rodzinnym kraju rodzi wówczas wiele pytań i wątpliwości. Warto zwrócić się o pomoc do doświadczonej firmy oferującej transport zwłok z Danii do Polski.

Dom Pogrzebowy Wojciech Rutkowski od wielu lat przeprowadza międzynarodowy przewóz zmarłych, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu sprawne i szybkie wykonanie usługi. Kiedy rodzina zmarłego mierzy się z wieścią o nagłym odejściu ukochanego, oferujemy nasze wsparcie oraz profesjonalną pomoc.

Jak wygląda sprowadzanie zwłok z Danii?

Przewóz zwłok do Polski to nie tylko kwestia samego transportu, ale również dopełnienia formalności. Bez problemu wyręczymy Państwa w kompletowaniu niezbędnej dokumentacji. Uzyskamy m.in. duński dokument zezwalający na przewóz ciała do Polski, odpis aktu zgonu (lub innego dokumentu stwierdzającego zgon), a także zaświadczenie stwierdzające przyczynę śmierci, aby przetłumaczyć je i rozpocząć ostatnią podróż ciała Państwa bliskiego.

Sprowadzenie zwłok z Danii do Polski najczęściej odbywa się drogą lądową albo mieszaną. Nasz Dom Pogrzebowy W. Rutkowski dysponuje rozbudowaną flotą karawanów spełniających wymogi sanitarne. Przewozu nie zlecamy pośrednikom, dzięki czemu proces trwa zazwyczaj mniej niż 7 dni.

Koszt transportu zwłok z Danii do Polski

Najbliżsi osób zmarłych za granicą zastanawiają się, ile kosztuje transport zwłok z Danii, taka usługa może bowiem wpłynąć na budżet rodzinny. Międzynarodowy transport zwłok i jego cena zależy m.in. od odległości miejsca zgonu do wybranej lokalizacji w Polsce. Do każdego pogrążonego w żałobie klienta podchodzimy indywidualnie, dlatego trudno jest narzucić ogólną cenę przewozu.

Prosimy o skorzystanie z naszej infolinii – poznamy szczegóły sytuacji i będziemy w stanie określić koszt sprowadzenia ciała członka Państwa rodziny nad Wisłę. Wesprzemy Państwa w tej trudnej sytuacji oraz odpowiemy na wszystkie pytania.

Całodobowy dyżur telefoniczny również w soboty, niedziele i święta

Podziękujmy Twoim najbliższym. Razem.