Pogrzeby: Poznań Jeżyce

Pogrzeby to uroczystości, które przepełnione są smutkiem i żałobą, ale również refleksją i zadumą. To także momenty, w których oddajemy cześć zmarłej osobie, wspominamy i dzielimy się swoim bólem z rodziną i przyjaciółmi. Dlatego tak ważne jest, aby pochówek został przygotowany z dbałością o szczegóły oraz z zachowaniem woli zmarłego lub jego bliskich. Organizacja takiej uroczystości jest niezwykle obciążająca emocjonalnie, dlatego nasz Dom Pogrzebowy Wojciech Rutkowski zajmie się wszelkimi niezbędnymi sprawami. Chcemy pomóc Państwu w tym trudnym czasie, dlatego oferujemy kompleksowe usługi pogrzebowe. Organizujemy pogrzeby (Poznań Jeżyce, ale też inne dzielnice miasta, a także miejscowości, jak Koło, Suchy Las) na terenie województwa wielkopolskiego. Niektóre nasze usługi dostępne są jednak w całym kraju i za granicą.

Pogrzeb i zakład pogrzebowy Czerwonak okolice Poznania

Wojciech Rutkowski Dom Pogrzebowy – Poznań Jeżyce

Nasz zakład pogrzebowy Wojciech Rutkowski z Poznania to firma z tradycjami. Podchodzimy do każdego klienta indywidualnie, ponieważ wiemy, że każda historia, z jaką się spotykamy, to opis życia – jego bolączek i radości.

Śmierć bliskiej osoby to traumatyczne wydarzenie, które odciska piętno na naszym przyszłym życiu. Niestety strata jest jego częścią i często nie pozostaje nam nic innego jak akceptacja i pogodzenie. Moment pogrzebu jest niezwykle ważny – pomaga uświadomić sobie stratę. Dlatego tak istotne jest, aby uroczystość ta odbyła się w atmosferze szacunku i czci. To właśnie zasady, którymi kierujemy się przy organizowaniu pogrzebów.

Jako Dom Pogrzebowy Wojciech Rutkowski działamy na terenie Poznania – jego dzielnic (Poznań Jeżyce) oraz okolicznych miejscowości. W swojej ofercie mamy także inne usługi:

 • transport zwłok z zagranicy,
 • kremacja zwłok (również z zagranicy),
 • kwiaty i wieńce,
 • oprawa muzyczna pogrzebu,
 • asystent pogrzebowy.
Pogrzeb w Czerwonaku
Kremacja i pochówek Czerwonak

Cmentarz w Poznaniu – Jeżyce

Organizujemy ceremonie pogrzebowe na cmentarzu w Jeżycach od wielu lat. Ten zabytkowy cmentarz położony w dzielnicy Poznania Jeżyce jest wpisany do Państwowego Rejestru Zabytków. Cmentarz na Jeżycach został objęty całościowym programem prac rewaloryzacyjnych, dzięki czemu odzyskał swój dawny wygląd. Zarządzająca cmentarzem parafia Chrystusa Dobrego Pasterza dba o to, aby miejsce to pozostało przepełnione czcią i hołdem dla zmarłych, którzy odnaleźli tutaj swój spokój.

Organizując uroczystość pogrzebową, staramy się dopasować ją zarówno do woli rodziny oraz zmarłego, jak i do miejsca, w którym zostanie on pochowany.

Profesjonalny zakład pogrzebowy – Poznań Jeżyce

W naszym domu pogrzebowym zajmujemy się kompleksowymi usługami, które wiążą się z organizacją pogrzebu. Jesteśmy zaangażowani – chcemy towarzyszyć Państwu w najtrudniejszych momentach i wspierać dobrą radą oraz fachowym spojrzeniem.

Oferujemy usługi asystenta pogrzebowego, którego zadaniem jest wsparcie już od pierwszego telefonu. W ten sposób chcemy okazać Państwu wsparcie na każdym etapie i pod każdym względem. Asystent pogrzebowy zajmie się w Państwa imieniu niezbędnymi sprawami urzędowymi, pomoże w uzyskaniu zasiłku pogrzebowego, a w razie potrzeby zorganizuje cały pogrzeb według Państwa wymagań. Chcemy także zaznaczyć, że usługi asystenta są darmowe, dla osób, które korzystają z naszego serwisu pogrzebowego.

Stawiamy na profesjonalizm i empatię. Jako zakład pogrzebowy spotykamy się z wieloma historiami przepełnionymi bólem i smutkiem, ale też nadzieją i refleksją. Organizujemy pogrzeby świeckie i w obrządku religijnym oraz zajmujemy się kremacją, w tym także kremacją zmarłych sprowadzonych z zagranicy.

Wojciech Rutkowski Pogrzeby: Poznań Jeżyce – transport zwłok

Śmierć bliskiej osoby już jest trudna i przytłaczająca, a jeśli zmarły jest daleko od domu, to sytuacja dodatkowo się komplikuje, ponieważ trzeba zorganizować transport. Sprowadzenie ciała z zagranicy to skomplikowany proces. Nasz zakład pogrzebowy oferuje Państwu pomoc na każdym etapie tego procesu. Od lat zajmujemy się transportem zmarłych z różnych części Polski oraz innych państw. Mamy doświadczenie i wiedzę, dzięki którym organizacja pogrzebu osób, które zmarły poza granicami kraju, odbędzie się bez przeszkód i zgodnie z planem.

Oferta obejmuje nie tylko transport zwłok, ale również pomoc przy wypełnianiu niezbędnych formalności związanych z przewiezieniem ciała. Oprócz tego zajmiemy się kompleksową organizacją pogrzebu – tradycyjnego lub kremacyjnego.

W naszej ofercie znajdą Państwo transport zmarłego z:

 • Francji,
 • Niemiec,
 • Anglii,
 • Holandii,
 • Szwecji,
 • Ukrainy (oraz do Ukrainy),
 • USA,
 • Włoch.

Dzięki posiadaniu niezbędnych uprawnień i licencji, a także szerokiego grona przedstawicieli i wspólników możemy zagwarantować Państwu szybkie i profesjonalne działanie. Jeśli interesuje Państwa transport z niewymienionego wyżej kraju, zapraszamy do kontaktu – sprawdzimy, co możemy zrobić i jak pomóc.

Całodobowy dyżur telefoniczny również w soboty, niedziele i święta

Poznań:

TEL: 782 042 988

Koło:

TEL: 601 767 939

TEL: 63 2720269

Potrzebują Państwo pomocy?

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu.