Transport zwłok z Austrii

Transport zwłok z Austrii Pogrzeby Wojciech Rutkowski Poznań i Koło

Wielu ludzi emigruje za granicę. Jednym z krajów, do których się przeprowadzają, jest Austria. Często osoba mieszkająca poza naszym krajem życzy sobie, aby jej ciało spoczęło w ojczystej ziemi. Uszanowanie ostatniej woli stanowi wyraz naszych uczuć do bliskiej osoby. Sprowadzenie zwłok zza granicy dodatkowo niepokoi bliskich, którzy cierpią z powodu straty.

Chcemy oszczędzić Państwu trosk, dlatego w Domu Pogrzebowym W. Rutkowski oferujemy transport zwłok z Austrii. Dokładamy wszelkich starań, aby przewóz nastąpił sprawnie i w możliwie jak najkrótszym czasie.

Bezpieczeństwo w transporcie zwłok z Austrii

Dysponujemy własnymi samochodami. Dzięki uniknięciu pracy pośredników możemy oferować konkurencyjne ceny za usługi. Nasze karawany spełniają wszystkie niezbędne wymagania higieniczne.

Zajmiemy się sprawami formalnymi

Sprowadzenie zwłok z Austrii wiąże się z koniecznością dopełnienia wielu formalności, takich jak uzyskanie zgody polskich władz na sprowadzenie i pochowanie ciała lub prochów w Polsce oraz uzyskanie aktu zgonu. Staramy się, aby tego typu sprawy nie zaprzątały Państwa głowy w tym trudnym czasie. W ramach naszej oferty zajmiemy się dokumentami i formalnościami w urzędach, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu w transporcie zwłok gwarantujemy rzetelne wypełnienie obowiązków.

Ile trwa transport zwłok z Austrii?

Czas sprowadzania zwłok z Austrii zależy od ilości niezbędnych formalności, a także wybranego środka transportu. Nie bez znaczenia jest także odległość, jaka dzieli miejscowość na terenie Austrii od docelowego miejsca w Polsce.

Ile kosztuje sprowadzenie zwłok z Austrii?

Cena transportu zwłok z Austrii uzależniona jest od wielu czynników:

  • odległości między austriacką a polską miejscowością,
  •  rodzaju wybranego przez rodzinę transportu,
  • wyboru materiału, z którego będzie wykonana trumna lub urna,
  • kosztów tłumaczenia niezbędnych dokumentów.

Z tego powodu wycenę prowadzimy indywidualnie, po zapoznaniu się ze szczegółami Transportu zwłok z Austrii.

Wsparcie w trudnych chwilach

Wiemy, że śmierć bliskiej osoby jest trudnym doświadczeniem. Staramy się z empatią podchodzić do naszych klientów, aby zapewnić możliwość godnego pożegnania osoby zmarłej. Nasza infolinia działa całą dobę. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i rozwiejemy wątpliwości. Zapraszamy do kontaktu.

Całodobowy dyżur telefoniczny również w soboty, niedziele i święta

Podziękujmy Twoim najbliższym. Razem.