Transport zwłok z Serbii

Transport zwłok z Serbii Pogrzeby Wojciech Rutkowski Poznań i Koło

Z roku na rok Serbia staje się coraz bardziej popularnym miejscem dla turystów. Niestety myśl o tym kraju nie u wszystkich wywołuje pozytywne skojarzenia. Osoby, które straciły bliskich w Serbii, mogą liczyć na naszą profesjonalną pomoc i wsparcie. Dom Pogrzebowy Wojciech Rutkowski oferuje międzynarodowy transport zwłok, a także załatwianie wszelkich formalności związanych z procesem przewozu.

Śmierć bliskiego to ogromny cios – śmierć z daleka od rodzinnych stron jest jeszcze trudniejsza. Chcąc odciążyć nieco osoby pogrążone w żałobie, szybko po zgłoszeniu rozpoczynamy współpracę z władzami Serbii, aby zorganizować sprawny przewóz zwłok. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, jakie procedury są wymagane przed transportem.

Przewóz zwłok z Serbii do Polski – cena

Koszt międzynarodowego transportu zmarłych może wydawać się kwestią przyziemną w obliczu śmierci. A jednak warto o nim pomyśleć, ponieważ stanowi obciążenie dla budżetu pogrążonej w żalu rodziny. Cena sprowadzenia zwłok z Serbii zależy przede wszystkim od odległości transportu i opłat administracyjnych. Z tego względu prosimy o kontakt telefoniczny – wówczas jesteśmy w stanie rozpatrzyć każdą sytuację indywidualnie.

Ile trwa sprowadzenie zwłok z Serbii?

Jako Dom Pogrzebowy W. Rutkowski dysponujemy własną flotą samochodową – w przeciwieństwie do innych tego rodzaju przedsiębiorstw nie wynajmujemy dodatkowych pojazdów i nie zlecamy transportu zwłok z Serbii pośrednikom. Dzięki temu możemy zapewnić Państwu nowoczesne, sprawdzone karawany, które spełniają wymagania sanitarne.

Sprowadzenie zwłok z Serbii obejmuje nie tylko sam transport, ale również wypełnianie wielu formalności. Pracownicy naszego Domu Pogrzebowego potrzebują ok. 3 dni na skompletowanie dokumentacji. Długość przewozu zależy od odległości od miejsca śmierci do cmentarza w Polsce. Staramy się, aby transport zwłok z Serbii nie trwał dłużej niż tydzień. Rodzina może wówczas wykorzystać ten czas na przygotowania do ostatniego pożegnania ze zmarłym.

Całodobowy dyżur telefoniczny również w soboty, niedziele i święta

Podziękujmy Twoim najbliższym. Razem.