Transport zwłok z Belgii

Transport zwłok z Belgii Pogrzeby Wojciech Rutkowski Poznań i Koło

Obecnie podróżowanie jest niezwykle powszechne. Coraz więcej osób decyduje się na zamieszkanie poza granicami ojczystego kraju. Częstym wyborem jest Belgia, przyciągająca swoimi pięknymi atrakcjami oraz możliwościami rozwoju na polu zawodowym. Pomimo mieszkania za granicą osoby urodzone w kraju nad Wisłą chcą niejednokrotnie być pochowane w rodzimym miejscu. Jako Dom Pogrzebowy W. Rutkowski oferujemy Państwu staranną pomoc w sprowadzeniu zwłok z Belgii oraz innych europejskich krajów tak, aby najbliżsi zostali pochowani z należytym szacunkiem. 

Sprowadzanie zwłok z Belgii – jak wygląda transport?

Sprowadzanie zwłok z Belgii odbywa się przy użyciu własnych samochodów. Oferujemy starannie dobrane karawany, dzięki czemu niepotrzebne jest korzystanie z pośredników przewozowych. Ponadto mają Państwo pewność, że transport zwłok z Belgii przebiegnie bezpiecznie oraz z największą dokładnością. Nasze samochody spełniają wszelkie wymagania sanitarne, a wykwalifikowani specjaliści dołożą najwyższych starań nie tylko w samym sprowadzeniu zwłok z Belgii, ale również w kwestiach formalnych, dzięki czemu będą mogli Państwo zorganizować ze spokojem ceremonię pogrzebową w Polsce.

Obsługa domu pogrzebowego

Nasza załoga to osoby z wieloletnim doświadczeniem – wiemy, jak ważne dla Państwa jest zarówno bezpieczeństwo, jak i dokładność w transporcie zwłok zza granicy oraz organizacji pochówku w kraju. Sprowadzenie zwłok z Belgii przy użyciu naszej floty samochodowej wpływa również na cenę, która jest zdecydowanie niższa niż transport powietrzny.

Zajmujemy się formalnościami dotyczącymi transportu zwłok z Belgii

Wiemy, jak trudne w takim momencie może być załatwianie spraw formalnych. Nasi specjaliści podchodzą do każdego klienta indywidualnie oraz z niezwykłą starannością. Oferujemy Państwu nie tylko pozyskiwanie wymaganych przy sprowadzeniu zwłok z Belgii dokumentów, ale również kompleksową pomoc przy tłumaczeniu, dzięki czemu czas transportu znacznie się skróci. Dom Pogrzebowy Wojciech Rutkowski ma swoich pracowników w wielu państwach, dzięki czemu sprawy formalne przebiegają znacznie sprawniej i szybciej. Oferujemy również stałą opiekę oraz ciągły kontakt tak, aby mogli Państwo należycie i z godnością pochować swoich ukochanych w Polsce.

Całodobowy dyżur telefoniczny również w soboty, niedziele i święta

Podziękujmy Twoim najbliższym. Razem.