Transport zwłok z Czarnogóry

Transport zwłok z Czarnogóry Pogrzeby Wojciech Rutkowski Poznań i Koło

Czarnogóra słynie z malowniczej linii wybrzeża, zapierających dech w piersiach krajobrazów górskich i ciepłego klimatu. Niestety nawet pośród takiego piękna na wielbicieli podróży czyhają niebezpieczeństwa. Śmierć bliskiej osoby z dala od rodzinnego domu jest bardzo trudna – wówczas należy zwrócić się o pomoc do specjalistów, którzy oferują wsparcie w żałobie oraz objaśnienie procesu transportu zwłok z Czarnogóry do Polski.

Takimi specjalistami są pracownicy Domu Pogrzebowego Wojciech Rutkowski. Przeprowadzamy międzynarodowy transport zwłok w Unii Europejskiej i nie tylko. Powrót ukochanego zmarłego do domu to często skomplikowana kwestia – wymaga znajomości języka, prawa oraz formalności obowiązujących w obcym państwie. Nasza firma pomoże sprawić, aby bliski, który odszedł za granicą, uzyskał ostatnie pożegnanie i godny pochówek w rodzinnych stronach.

Sprowadzanie zwłok z Czarnogóry – jak wygląda ten proces?

Międzynarodowy przewóz zwłok przede wszystkim wymaga skompletowania wymaganych zaświadczeń i pozwoleń. Chcąc chociaż trochę odciążyć Państwa w żałobie, bez problemu przygotujemy potrzebne dokumenty oraz dopełnimy wszelkich formalności, jak spotkania w ambasadzie, z tłumaczami czy notariuszami.

Zanim rozpoczniemy realizację usługi, przygotowujemy ciało osoby zmarłej do transportu i przeprowadzamy balsamowanie. W tym czasie zapewniamy również wymaganą trumnę metalową albo szczelny, odporny na uszkodzenia pojemnik na prochy. Sprowadzenie zwłok z Czarnogóry wymaga zapieczętowania trumny przez miejscowego inspektora sanitarnego.

Jak długo trwa transport zwłok z Czarnogóry?

Przewóz zwłok z zagranicy zależy od tego, jak bardzo oddalone są od siebie miejsca zgonu oraz pochówku. Jako Dom Pogrzebowy W. Rutkowski transportujemy ciało do dowolnego zakładu pogrzebowego lub kaplicy na terenie całej Polski. Wypełnianie formalności oraz sprowadzanie zwłok z Czarnogóry zajmuje nie więcej niż tydzień. Infolinia w naszej firmie działa przez całą dobę, także w czasie weekendów i w święta, dlatego prosimy Państwa o kontakt – wówczas będziemy w stanie bliżej określić cenę oraz czas wykonania usługi.

Całodobowy dyżur telefoniczny również w soboty, niedziele i święta

Podziękujmy Twoim najbliższym. Razem.