Transport zwłok z Kanady

Transport zwłok z Kanady Pogrzeby Wojciech Rutkowski Poznań i Koło

Sprowadzanie zwłok z Kanady to jedna z usług naszej firmy, którą od lat wykonujemy w sposób profesjonalny i godny zaufania. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak trudny jest to dla Państwa czas. Chcąc odciążyć rodzinę zmarłego, wszelkie formalności związane ze sprowadzeniem ciała z Kanady do Polski organizujemy w Państwa imieniu.

Transport ciała z Kanady do Polski — formalności

Dom Pogrzebowy Wojciech Rutkowski w ramach usługi dokonuje zarówno transportu zwłok zza granicy, jak i przewozu prochów do kraju. Zajmujemy się również niezbędnymi pozwoleniami i formalnościami, do których należy:

  • zezwolenie właściwego starosty lub urzędu miasta na transport zwłok z Kanady do Polski i zorganizowanie pogrzebu na terenie kraju,
  • zgoda konsula na transport ciała z Kanady do Polski,
  • niezbędne tłumaczenia dokumentów,
  • kanadyjska karta zgonu i akt zgonu,
  • zaświadczenie medyczne wykluczające zgon z powodu choroby zakaźnej,
  • oświadczenie, że zwłoki lub prochy umieszczone zostały w metalowej trumnie/urnie, lub trumnie z metalowym wkładem oraz przewożone będą we właściwym stanie, respektując wszelkie zalecenia, których wymaga sprowadzenie zwłok z zagranicy, także drogą lotniczą,
  • zaświadczenie o kremacji (w przypadku urny z prochami).

Przewóz zwłok — co wpływa na cenę transportu?

Na pytanie ile kosztuje transport zwłok z Kanady, odpowiadamy indywidualnie, po zapoznaniu się ze szczegółami konkretnego przypadku. Przewóz zwłok i jego cena zależą od odległości i miejsca, z którego ma zostać zabrane ciało oraz adresu docelowego. Oczywiście możliwy jest dowóz ciała na terenie całej Polski. Na koszt wpłynie również fakt kremacji, jeżeli się Państwo na taką zdecydują.

Transport zwłok odbywa się z zachowaniem najwyższych środków ostrożności i z przestrzeganiem wszelkich zasad sanitarnych. Dom Pogrzebowy W. Rutkowski pozostaje do Państwa dyspozycji osobiście oraz telefonicznie przez całą dobę. Przeprowadzamy nie tylko międzynarodowy transport zwłok, ale świadczymy również kompleksowe usługi pogrzebowe. Zachęcamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów i odpowiedzi na wszelkie pytania.

Całodobowy dyżur telefoniczny również w soboty, niedziele i święta

Podziękujmy Twoim najbliższym. Razem.