Transport zwłok ze Szkocji

Transport zwłok ze Szkocji Pogrzeby Wojciech Rutkowski Poznań i Koło

Szkocja to jeden z krajów, w którym mieszka wielu naszych rodaków. Zdarza się więc, że bliska nam osoba odejdzie za granicą. Jak zorganizować sprowadzenie zwłok do kraju, jakie wymogi należy spełnić w ramach międzynarodowego transportu zmarłych i jakich formalności dopełnić? Dom Pogrzebowy Wojciech Rutkowski profesjonalnie i kompleksowo zajmie się transportem zwłok ze Szkocji do Polski, zapewni wsparcie rodzinie i pomoże przeżyć te trudne dla wszystkich chwile.

Organizacja formalności W Edynburgu

Przewóz zwłok ze Szkocji wymaga dopełnienia szeregu formalności. Nasze wieloletnie doświadczenie i osoby, z którymi współpracujemy w Szkocji, dają możliwość załatwienia całego procesu sprawnie i bezproblemowo.

Po uzyskaniu od Państwa pełnomocnictwa udajemy się do miejsca docelowego i organizujemy wydanie interim death certificate — szkockiego odpowiednika aktu zgonu oraz pozostałej niezbędnej dokumentacji, takiej jak zgoda polskich władz, umożliwiająca międzynarodowy transport zwłok zgodny z prawem.

Transport zwłok ze Szkocji

Transport zwłok lub prochów ludzkich z Edynburgu do wskazanego miasta w Polsce odbywa się z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa i higieny. Wszystkie nasze auta wyposażone są w najwyższej klasy profesjonalne chłodnie i zabezpieczenia. Z odległych państw takich jak Szkocja jest możliwe zorganizowanie transportu lotniczego, co jednak znacznie wpływa na cenę przewozu zwłok.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji poprzez całodobowy numer kontaktowy oraz w czasie, gdy zwłoki są transportowane do kraju.

Ile kosztuje transport zwłok ze Szkocji?

Koszt transportu zwłok ze Szkocji zależy przede wszystkim od rodzaju środka transportu, na jaki Państwo się zdecydują. Może to być transport drogowy lub lotniczy. Cena przewozu zwłok zależy również od odległości i trasy. Na koszt wpływa też fakt, czy jest to transport prochów, czy ciała zmarłego.

W celu uzyskania szczegółowych informacji co do kosztu pełnej usługi zapraszamy do całodobowego kontaktu. Dom Pogrzebowy Wojciech Rutkowski pozostaje do Państwa dyspozycji.

Całodobowy dyżur telefoniczny również w soboty, niedziele i święta

Podziękujmy Twoim najbliższym. Razem.