USŁUGI POGRZEBOWE

KOMPLEKSOWA ORGANIZACJA CEREMONII
Uroczystość pogrzebowa to wyraz szacunku dla zmarłej osoby, stąd tak istotne jest szczegółowe i fachowe jej przygotowanie. Niezależnie od religii osoby zmarłej i jej rodziny, świadczymy kompleksowe usługi pogrzebowe i prowadzimy ceremonie we wszystkich obrządkach wyznaniowych, również świeckich.

Powierzając nam organizację uroczystości, otrzymujecie Państwo gwarancję usług najwyższej jakości. Nasi specjaliści dołożą wszelkich starań, by zapewnić państwu wsparcie i pomoc w rozwiązaniu wszelkich trudności związanych z pogrzebem.
Z SZACUNKU DO NASZYCH NAJBLIŻSZYCH

Zakres świadczonych usług

POCHÓWEK
Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, proponujemy kompleksową obsługę pochówku zmarłych. Całościowo podejmujemy się przygotowaniem uroczystości pogrzebowych a swoją stałą obecnością oferujemy niezbędne wsparcie w trudnych chwilach. Priorytetem dla nas jest zapewnienie spokoju oraz komfortu osobom, które mierzą się ze stratą najbliższych.

Organizowane przez nas ostatnie pożegnania mają charakter indywidualny i zapełnione są szacunkiem, godnością dla tradycji i miłością do ukochanych.
OPRAWA MUZYCZNA CEREMONII POGRZEBOWEJ
Ceremonia pogrzebowa, którą organizujemy, jest usługą w pełni dostosowaną do indywidualnych oczekiwań i potrzeb rodziny. Zapewniamy dopasowaną oprawę muzyczną, która dostarczy słuchaczom wiele niezapomnianych wrażeń.

Pomagamy w wyborze repertuaru i wykonujemy utwory na specjalne życzenie naszych klientów. Służymy wsparciem i dobrym słowem w trudnej chwili pożegnania zmarłej osoby.
EKSHUMACJE
Ekshumacja jest procesem wydobycia szczątków osoby zmarłej z dotychczasowego miejsca spoczynku, w celu przeniesienia jej do innego grobu lub dokonania oględzin lekarskich. W ramach oferowanych usług pogrzebowych, oferujemy Państwu również wykonanie ekshumacji zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności.
Wydobycie ciała dozwolone jest w okresie od 16 października do 15 kwietnia, we wczesnych godzinach rannych. Po przeprowadzeniu ekshumacji, szczątki mogą zostać pochowane w tradycyjny sposób w trumnie bądź mogą zostać poddane kremacji.
KREMACJE
Alternatywą do klasycznego pochówku jest skremowanie ciała zmarłej osoby. Palenie ciała przeprowadza się w temperaturze sięgającej od 800 do 1200 stopni i trwa od 2 do 3 godzin. Kremację można przeprowadzić w dwóch wersjach: z obecnością rodziny lub bez niej.

Kremacja zwłok jest dozwolona przez prawo w Polsce, natomiast wymagane jest, by w kolejnym etapie pochówku pogrzebać je na cmentarzu. Aby przystąpić do kremacji zwłok, należy dostarczyć odpowiednie dokumenty – zgodę osoby zmarłej na skremowanie ciała i odpis aktu zgonu.

Całodobowy dyżur telefoniczny również w soboty, niedziele i święta

Koło:

TEL: 601 767 939

TEL: 63 2720269

Poznań:

TEL: 663 658 801

TEL: 782 042 988

Potrzebują Państwo pomocy?

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu.

wszystkie ceremonie są obecnie przeprowadzane zgodnie z wytycznymi Sanepidu dotyczącymi COVID-19

dom pogrzebowy logo