Transport zwłok na Ukrainę

Transport zwłok na Ukrainę - Pogrzeby Wojciech Rutkowski Poznań i Koło

Wiele osób z zagranicy przebywających w Polsce po śmierci chce wrócić do swojego rodzinnego kraju. Wiemy, jak ważne dla bliskich jest spełnienie ostatniej woli zmarłego, dlatego możemy pomóc w transporcie zwłok na Ukrainę. Przewiezienie zmarłego wiąże się z wieloma formalnościami, których dopełnienie nierzadko jest trudne. Nasi specjaliści pomogą Państwu w transporcie zmarłego, co pozwoli zdjąć ten obowiązek z barków przeżywających stratę najbliższych.

Międzynarodowy transport zwłok

Transport zwłok na Ukrainę wymaga odpowiedniego przygotowania tak, aby cały proces odbywał się zgodnie z prawem. Wśród wymaganych dokumentów są m.in. akt zgonu oraz dokument, który wykluczy chorobę zakaźną jako przyczynę śmierci zmarłego. To jednak nie wszystko – aby cały proces mógł trwać jak najkrócej, mogą Państwo powierzyć dopełnienie formalności naszym specjalistom, dobrze znającym język ukraiński oraz polski.

Przewóz zwłok na Ukrainę do miejsca pochówku odbywa się z pomocą własnej floty samochodowej Domu Pogrzebowego Wojciech Rutkowski, co również skraca czas potrzebny na wywóz ciała z Polski.

Przewóz zwłok na Ukrainę przez Dom Pogrzebowy W. Rutkowski

Wiemy, jak trudnym doświadczeniem jest śmierć bliskiej osoby oraz konieczność jej transportu do miejsca przeznaczenia, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby ułatwić Państwu cały proces. Kontakt telefoniczny z naszą firmą jest możliwy przez 24 godziny 7 dni w tygodniu, w tym również w święta. Niezależnie od tego, kiedy pojawią się u Państwa pytania, będziemy mogli na nie odpowiedzieć. W celu ustalenia dokładnych kosztów za transport zmarłych za granicę zapraszamy do osobistego kontaktu.

Całodobowy dyżur telefoniczny również w soboty, niedziele i święta

Podziękujmy Twoim najbliższym. Razem.