Transport zwłok z Anglii

Transport zwłok z Anglii Pogrzeby Wojciech Rutkowski Poznań i Koło

Anglia od lat pozostaje jednym z krajów, do którego wyjeżdża największa liczba Polaków. Pomimo tego, że pracują oni i żyją poza granicami Polski, wielu z nich ma wolę, aby zostać pochowanym w swojej ojczyźnie. Możemy pomóc w zapewnianiu bliskiej Państwu osobie godnego pożegnania. Zajmujemy się międzynarodowym transportem zwłok – z Anglii oraz innych krajów, pomagając przejść przez każdy etap sprowadzania zmarłej osoby do Polski.

Transport zwłok z Anglii do Polski — bezpieczeństwo i szacunek dla zmarłego

Transport zwłok z Anglii do Polski może być zrealizowany drogą lądową, wodną lub powietrzną w zależności od tego, na co zdecydują się bliscy zmarłego. Dysponujemy własnymi, nowoczesnymi karawanami wyposażonymi w chłodnie, co pozwala nam spełniać wymagane standardy higieniczne. Dzięki temu nie musimy współpracować z pośrednikami podczas transportu zwłok, a Państwo zyskują pewność, że zmarły podczas swojej ostatniej podróży będzie traktowany z należytym szacunkiem. Ponadto angażując w proces wyłącznie naszych pracowników, możemy Państwu zapewnić profesjonalną usługę taniej.

Towarzyszymy bliskim zmarłego na każdym kroku sprowadzania zwłok do Polski. Pomagamy sprawnie załatwić wszystkie sprawy formalne, a także doradzamy podczas wyboru odpowiedniej trumny, która zapewni danej osobie bezpieczeństwo podczas podróży. Nasza infolinia jest dla Państwa dostępna przez 24 godziny 7 dni w tygodniu. Odbieramy telefon również w święta, aby zawsze być wsparciem dla naszych klientów. Dzięki temu, gdy pojawią się pytania, możemy na nie odpowiedzieć od razu.

Chcemy, aby mieli Państwo pewność, że zmarła osoba bezpiecznie wróci do swojej ojczyzny. Wiemy, jak duże zaufanie potrzebne jest, aby oddać bliską osobę pod opiekę innych, dlatego nigdy nie zawodzimy naszych klientów. Usługę zawsze realizują specjaliści. Dzięki wiedzy na temat prawa dotyczącego transportu zwłok z Anglii oraz własnego doświadczenia mogą oni w stosunkowo krótkim czasie sprawdzić zmarłego do Polski tak, aby krewni i przyjaciele godnie go pożegnali.

Pomoc w transporcie zwłok z Anglii — kwestie formalne

Transport zwłok z Anglii nie jest możliwy bez dopełnienia wszystkich formalności. Zdajemy sobie sprawę, że zebranie wymaganych dokumentów oraz ich tłumaczenie nierzadko sprawia problemy, szczególnie w tym trudnym dla wszystkich bliskich zmarłego okresie. W związku z tym nasi specjaliści zajmują się też tymi kwestiami, chcąc odciążyć rodzinę i przyjaciół przeżywających stratę. Dzięki temu można uniknąć również stresu związanego z kompletowaniem wszystkich istotnych pism.

Samodzielne zajmowanie się dokumentami zajmuje dużo czasu, co nierzadko opóźnia proces związany z transportem zwłok do Polski. Dzięki powierzeniu tego procesu fachowcom możliwe jest zebranie wszystkich niezbędnych dokumentów w stosunkowo krótkim czasie, co z kolei wpływa również na szybszą organizację uroczystości pogrzebowej, na czym często zależy bliskim zmarłej osoby.

Transport zwłok z Anglii do Polski — koszt usługi

Przed zleceniem opisywanej usługi wiele osób zastanawia się, ile kosztuje transport zwłok z Anglii do Polski oraz, czy będzie ich na to stać. Wiemy, że godne pożegnanie zmarłego w jego ojczystym kraju jest dla bliskich bardzo ważne, dlatego zawsze staramy się świadczyć swoje usługi w jak najniższych cenach, aby każdy sprawdzić zwłoki ważnej dla niego osoby do Polski.

Trzeba jednak podkreślić, że niemożliwe jest wskazanie jednej ceny za transport zwłok z Anglii do Polski. Koszt tej usługi zależy od kilku czynników, wśród których można wskazać:

  • rodzaj transportu, na jaki zdecydują się bliscy zmarłego,
  • odległości od miejscowości, z której zmarły ma być transportowany do miejsca docelowego,
  • wybranej trumny lub urny,
  • tłumaczenia dokumentów.

Podczas konsultacji wspólnie z bliskimi zmarłego ustalamy to, jak powinien wyglądać transport zwłok z Anglii do Polski. Cena ustalana jest indywidualnie. Jeśli chcą Państwo poznać szczegóły współpracy — zapraszamy do kontaktu poprzez podany na stronie numer telefonu. Po poznaniu szczegółów zlecenia będziemy mogli przedstawić i omówić wszystkie koszty usługi.

Sprowadzenie zwłok z Anglii do Polski przez Dom Pogrzebowy W. Rutkowski

Pożegnanie z bliską osobą nigdy nie jest łatwe. Chcąc jednak okazać jej sympatię oraz szacunek, warto pożegnać ją w kraju, z którego pochodzi. Ułatwiamy to, zapewniając bezpieczny i stosunkowo szybki transport zwłok z Anglii. Cennik naszego domu pogrzebowego nie jest wygórowany, ponieważ zależy nam na dobru klienta. Chcemy Państwu pomóc oraz uwolnić od części obowiązków związanych z organizacją uroczystości pogrzebowej.

Dzięki temu, że w Domu Pogrzebowym Wojciech Rutkowski pracują wyłącznie specjaliści z doświadczeniem, możemy pomóc nie tylko w samym transporcie zwłok z Anglii do Polski, lecz także w zgromadzeniu potrzebnej dokumentacji oraz w innych kwestiach związanych z pożegnaniem bliskiej osoby. Dołożymy wszelkich starań, żeby pomóc Państwu w tym trudnym czasie i umożliwić zorganizowanie uroczystości pogrzebowej w Polsce.

Całodobowy dyżur telefoniczny również w soboty, niedziele i święta

Poznań:

TEL: 663 658 801

TEL: 782 042 988

Koło:

TEL: 601 767 939

TEL: 63 2720269

Podziękujmy Twoim najbliższym. Razem.