Transport zwłok ze Słowacji

Transport zwłok ze Słowacji Pogrzeby Wojciech Rutkowski Poznań i Koło

Śmierć bliskiej osoby za granicą to wydarzenie, które powoduje, że często nie jesteśmy w stanie myśleć o formalnościach, dokumentach i innych niezbędnych czynnościach. Konieczne staje się sprowadzenie ciała do kraju. Dom Pogrzebowy Wojciech Rutkowski kompleksowo zorganizuje międzynarodowy transport zwłok, zadba o procedury i możliwie najszybciej dokona profesjonalnego przewozu.

Sprowadzenie zwłok ze Słowacji — formalności

Aby sprowadzić zwłoki ze Słowacji, niezbędne są następujące dokumenty:

  • oryginalny akt zgonu,
  • zaświadczenie lekarskie stwierdzające, że do zgonu nie doszło z powodu choroby zakaźnej,
  • zaświadczenie domu pogrzebowego stwierdzające odpowiednie przygotowanie zwłok do transportu,
  • oświadczenie zakładu pogrzebowego, że trumna nie zawiera niczego oprócz ciała zmarłego, jego prochów lub szczątków,
  • zezwolenie Starosty lub Prezydenta Miasta na przewóz zwłok z terenu Słowacji.

Dom Pogrzebowy Wojciech Rutkowski wraz z pełnomocnictwem dopełni w Państwa imieniu wszelkich formalności, zdobędzie wymagane zezwolenia i w zaistniałej trudnej sytuacji, kompleksowo dokona sprowadzenia ciała we wskazane przez Państwa miejsce.

Przewóz zwłok ze Słowacji — cena

Koszt sprowadzenia osoby zmarłej zależy m.in. od długości trasy przewozu z zagranicy do Polski i środka transportu, jaki wybierze rodzina. W kwestii wyceny preferujemy kontakt telefoniczny w celu ustalenia wszelkich szczegółów. Doradzimy również w wyborze trumny i organizacji pochówku.

Nasz zakład pogrzebowy organizuje transport zwłok nowoczesną flotą wyposażoną w profesjonalne chłodnie, które gwarantują wykonanie usługi na najwyższym poziomie.

Dom Pogrzebowy W. Rutkowski od lat sprowadza zwłoki z wielu krajów, dlatego doskonale wiemy, jak należy postępować ze zwłokami lub prochami bliskiej osoby. Transport zmarłych do Polski odbywa się z należytym szacunkiem i z zachowaniem warunków sanitarnych. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić najwyższe zabezpieczenie podczas podróży i w ustalonym terminie przetransportować zwłoki do kraju.

Całodobowy dyżur telefoniczny również w soboty, niedziele i święta

Podziękujmy Twoim najbliższym. Razem.