Transport zwłok z Chorwacji

Transport zwłok z Chorwacji Pogrzeby Wojciech Rutkowski Poznań i Koło

Chorwacja to kraj chętnie odwiedzany przez Polaków. Niestety, nie każdemu przywodzi na myśl miłe skojarzenia. Osoby, które utraciły bliskiego w tym rejonie, mogą na nas liczyć. Oferujemy Państwu kompleksowe sprowadzanie zwłok z Chorwacji. Nasz zakład pogrzebowy stawia nie tylko na rozwój, ale przede wszystkim na niesienie Państwu pomocy i wsparcia w tych trudnych chwilach.

Rozpoczęcie współpracy z chorwackimi władzami i uzyskanie zgody na transport zwłok z Chorwacji do Polski to kolejny krok do zapewniania Państwu pokrzepienia i chociaż częściowego odciążenia. Procedura sprowadzania zwłok z Chorwacji wymaga stosownej dokumentacji i tłumaczeń, ale wszystkim zajmujemy się w naszym Zakładzie, aby jak wyręczyć Państwa w tych ciężkich chwilach.

Czas transportu zwłok z Chorwacji

Czas sprowadzania zwłok z Chorwacji oraz jego koszt uzależniony jest od kilku aspektów. Aby dokonać wyceny i szacunkowego terminu realizacji należy określić dokładne miejsce na mapie Chorwacji, z którego odbierzemy ciało. Konieczne jest także określenie preferowanego środka przewozu. Jeśli zdecydują się Państwo na samolot, wtedy czas transportu zwłok z Chorwacji znacznie się skróci, jednak koszty będą wyższe. Jest to rozwiązanie dla osób, które czują potrzebę szybkiego zorganizowania pochówku.

Nasz Zakład Pogrzebowy posiada także własne, specjalnie przystosowane do dalekich tras karawany umożliwiające nieco dłuższy, ale z reguły tańszy transport zwłok z Chorwacji. 

Koszt sprowadzenia zwłok z Chorwacji

Na koszt i czas realizacji usługi wpływają także wymagania dotyczące dokumentów i formalności. Dokładamy wszelkich starań, aby proces ten był jak najszybszy, stale rozwijając sieć kontaktów i współpracowników w różnych krajach na świecie. Zajmujemy się całą dokumentacją dotyczącą sprowadzania zwłok z Chorwacji, aby nie trudzić Państwa w tych ciężkich chwilach.

Mamy doświadczenie w sprowadzaniu zwłok zza granicy. Jesteśmy dostępni całą dobę pod podanym numerem telefonu, aby odpowiadać na Państwa pytania. Zapraszamy do kontaktu – wszystko spokojnie wytłumaczymy i przedstawimy szacowane koszty i terminy transportu zwłok z Chorwacji. Niezależnie od godziny jesteśmy do Państwa dyspozycji, oferując wsparcie oraz pomocną dłoń.

Całodobowy dyżur telefoniczny również w soboty, niedziele i święta

Podziękujmy Twoim najbliższym. Razem.

Całodobowy dyżur telefoniczny również w soboty, niedziele i święta