Transport zwłok z USA

Transport zwłok z USA Pogrzeby Wojciech Rutkowski Poznań i Koło

Stany Zjednoczone to jeden z najpopularniejszych kierunków migracji Polaków. Ludzie, którzy żyją tam długie lata, wciąż są związani ze swoim krajem i rodziną, więc swój wieczny odpoczynek chcą odbyć właśnie tam. Rodziny pragną spełnić ich ostatnią wolę, a do tego niezbędna jest współpraca z zaufaną firmą.

Nasza firma uzyskała zezwolenie na transport zwłok z USA do Polski. Dzięki temu cały proces staje się mniej skomplikowany. Zajmujemy się również międzynarodowym transportem zwłok z innych krajów. Jako przedsiębiorstwo wiemy, jak wiele trudnych emocji towarzyszy śmierci bliskiej osoby. Staramy się, aby w tak trudnym czasie niepotrzebne formalności nie zaprzątały Państwu głowy. Obowiązki związane z transportem zwłok z USA do Polski wykonywane są przez przedstawiciela naszej firmy.

Transport zwłok z USA – droga lotnicza

Dom Pogrzebowy W. Rutkowski zajmuje się transportem zwłok z USA drogą lotniczą. Dokładamy wszelkich starań, aby cały proces był jak najłatwiejszy – zależy nam na Państwa zaufaniu. Transport zwłok z USA odbywa się zgodnie z najwyższymi wymaganiami higienicznymi.

Transport zwłok z USA wymaga odpowiednich papierów. Ze względu na rozbudowany podział administracyjny kraju należy sprawdzić lokalizację danego miejsca. Niezależnie od tego, w której części Stanów znajduje się dana miejscowość, dołożymy wszelkich starań, aby transport zwłok z USA do Polski był jak najszybszy.

Ile trwa transport zwłok z USA do Polski?

W tym przypadku nie ma jednej odpowiedzi. Na czas trwania transportu ma wpływ ilość potrzebnych dokumentów i data ich uzyskania.

Transport zwłok z USA jest stosunkowo krótki ze względu na to, że wszystko odbywa się drogą lotniczą.

Transport zwłok z USA — cena

Cena zależy od wielu czynników, takich jak:

  • odległość między miejscowościami,
  • potrzebę tłumaczenia dokumentów,
  • wybór między trumną a urną.

Do każdego zlecenia podchodzimy więc indywidualnie. Jesteśmy dla Państwa cały czas – nasza infolinia jest czynna dwadzieścia cztery godziny na dobę. Powiemy Państwu, jak wygląda transport zwłok z USA do Polski, ustalimy szczegóły przewozu oraz odpowiemy na wszelkie pytania.

Całodobowy dyżur telefoniczny również w soboty, niedziele i święta

Podziękujmy Twoim najbliższym. Razem.