ASYSTENT POGRZEBOWY Poznań

KOMPLEKSOWA POMOC W SPRAWACH POGRZEBOWYCH

Uroczystość pogrzebowa to wyraz szacunku dla zmarłej osoby, stąd tak ważne jest jej dokładne oraz fachowe przygotowanie. Bez względu na to jaką religię wyznawała zmarła osoba, jej rodzina, świadczymy kompleksowe usługi pogrzebowe i prowadzimy ceremonie we wszystkich obrządkach wyznaniowych, również świeckich.

W związku z tym wychodzimy Państwu na przeciw i proponujemy pomoc asystenta pogrzebowego, biegłego w sprawach formalnych związanych z pogrzebem, który pomoże lub wyręczy Państwa w tych smutnych okolicznościach.

Formalności pogrzebowe w domu

W czym pomoże Ci asystent ?

Pomoże załatwić wszelkie formalne sprawy związane z pogrzebem

Pomagamy dopełnić wszelkich formalności pogrzebowych w urzędach takich jak: ZUS, KRUS, kancelariach parafialnych itp. W związku z tym macie Państwo pewność tego że żadna sprawa nie zostanie pominięta dzięki czemu w przyszłości nie spotka Państwa przykra niedogodność.

Transport w konieczne miejsca takie jak urząd stanu cywilnego, cmentarz, zakład pogrzebowy

Podczas organizacji pogrzebu, należy załatwić formalności w wielu miejscach. Dzięki naszemu doświadczeniu wiemy w jaki sposób najszybciej oraz najstkuteczniej przejść przez cały proces.

Razem z Państwem odwiedzimy wszystkie konieczne miejsca.

transport zwłok

Pomoże w uzyskaniu zasiłku pogrzebowego

Jeżeli ponosisz koszty kredytowe bardzo możliwe że przysługuje Ci zasiłek pogrzebowy z ZUS. Wydelegowany przez nas asystent pogrzebowy pomoże w załatwieniu wszelkich formalności w tej kwestii.

Doradzi w pozostałych sprawach związanych z pogrzebem

Spraw związanych z pogrzebem może być o wiele więcej natomiast doświadczenie, które zdobyliśmy przez lata pozwala naszym asystentom pomóc Państwu w wielu nietypowych sprawach jak np. sprowadzenie ciała zmarłej osoby zza granicy.

Całodobowy dyżur telefoniczny również w soboty, niedziele i święta

Potrzebują Państwo pomocy?

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu.

wszystkie ceremonie są obecnie przeprowadzane zgodnie z wytycznymi Sanepidu dotyczącymi COVID-19

dom pogrzebowy logo