Międzynarodowa transport zwłok Poznań

MIĘDZYNARODOWY TRANSPORT ZWŁOK - POZNAŃ

Niejednokrotnie śmierć przychodzi poza granicami kraju: w pracy czy na wakacjach. Wtedy też rodzinie zależy, aby ciało zmarłego przetransportować do Polski. Zakład pogrzebowy w Poznaniu oferuje międzynarodowy transport zwłok z wielu krajów Europejskich, ale nie tylko. 

Dom pogrzebowy Wojciech Rutkowski świadczy kompleksowe usługi w tym zakresie i pomaga ze wszelkimi formalnościami związanymi z transportem zwłok czy kremacją zwłok z zagranicy

Transport zwłok do Poznania z dowolnego kraju na świecie

Jeśli bliska osoba zmarła w innym kraju, to Zakład pogrzebowy Wojciech Rutkowski z Poznania umożliwia transport ciała do Polski. Mamy wieloletnie doświadczenie w tym zakresie, a także mamy swoich przedstawicieli w innych krajach oraz niezbędne licencje, które umożliwiają taki międzynarodowy transport zwłok (np. z Francji). 

Sprowadzenie zwłok do Poznania z dowolnego kraju obarczone jest szeregiem formalności, które trzeba spełnić. Pomagamy w przygotowaniu pełnej dokumentacji, aby proces ten był jak najszybszy i możliwie najmniej bolesny dla bliskich, którzy chcą zorganizować pogrzeb bliskiego czy kremację w Poznaniu

Mamy międzynarodową sieć kontaktów, która znacznie przyspiesza ten proces. W Zakładzie pogrzebowym w Poznaniu W. Rutkowski nie zwlekamy z działaniami, tylko natychmiast uruchamiamy proces formalny. 

Ile kosztuje międzynarodowy transport zwłok?

Cena transportu zwłok zależna jest od miejsca docelowego, a także szeregu formalności, których należy dopełnić w danym kraju. 

Zakład pogrzebowy z Poznania poda Państwu przybliżoną cenę całego procesu międzynarodowego transportu zwłok. Dlatego zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub bezpośrednio w naszym poznańskim biurze, aby ustalić wszelkie szczegóły. Podamy Państwu całkowitą cenę międzynarodowego transportu zwłok, która uwzględnia dojazd, formalności, usługi pogrzebowe, ale i pochówek na terenie Polski. 

pogrzeb, usługi pogrzebowe koło

Transport zwłok z Domem Pogrzebowym Wojciech Rutkowski z Poznania

Nasz zakład pogrzebowy z Poznania ma wieloletnie doświadczenie w świadczeniu usług pogrzebowych, ale i w transporcie międzynarodowym zwłok. 

Działamy w wielu krajach, między innymi oferujemy:

W razie pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub bezpośredniego w naszym poznańskim biurze. 

Całodobowy dyżur telefoniczny również w soboty, niedziele i święta

Potrzebują Państwo pomocy?

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu.